Четвер, 17 грудня 2020 15:38

Варіанти вирішення Харківської кризи Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

1.       Печерський суд скасовує свідоцтво про смерть Кернеса.

2.       Конституційний суд роз’яснює, що для виконання обов’язків мера Конституцією не передбачено вимоги бути живим.

3.       Верховна Рада приймає Закон про особливості місцевого самоврядування у м. Харків, яким дозволяє небіжчикам обіймати посаду мера на перехідний період 30 років.

4.       Президент знімає відосик із Кернесом і сьогоднішнім номером газети «Красноє Кріворожьє» в руках задля спростування скандальних чуток.

5.       ЦВК приймає рішення, що оскільки небіжчик має право приймати участь у виборах, то немає жодних перешкод для виконання ним обов’язків мера у разі обрання.

6.       Указом РНБО вибори мера Харкова переносяться на невизначений термін через загрозу державному суверенітету й територіальній цілісності України. Виконання обов’язків міського голови покладається на Кернеса – посмертно, на знак визнання видатних заслуг перед державою.

7.       Прем’єр-міністр дає доручення міністру охорони здоров’я оживити Кернеса й доповісти про виконання негайно.  Президент бере справу під особистий контроль.

8.       Харківська міськрада приймає рішення про перейменування центральної площі міста на честь Кернеса і будівництво на ній Мавзолею-приймальні міського голови. З метою заспокоєння безутішних містян приймається новий гімн Харкова: «Кернес пачти живой, Кернес всегда с табой…»

9.       Генпрокурор дає доручення ДБР розслідувати обставини зникнення громадянина  Кернеса і порушує карну справу проти небіжчика, який намагається видати себе за мера Харкова. Міністр внутрішніх органів звинувачує "Свободу".

10.   Від запаху Кернеса виборці раптово приходять до тями, викидають із своїх помешкань телевізори і женуть усю вище перераховану наволоч  ссаними тряпками на її історичну батьківщину.

З власного досвіду берусь спрогнозувати, що всі вищенаведені заходи будуть вжиті одночасно. Окрім останнього, звісно.

І наостанок: поділяючи загалом думку, що хороший кацап – це мертвий кацап, змушений визнати, що Кернеса вона не стосується. Методів його покращення поки не виявлено.

Останнє редагування П'ятниця, 18 грудня 2020 10:47
Go to top