Понеділок, 08 травня 2023 15:20

Як провести парад пабєди. Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Оскільки весь інтернет останніми днями переймається переважно майбутнім парадом «пабєдітєлєй - дєдоваєвалов» на маацквє (як наче нічого важливішого в білім світі нема), і обсмоктує єдину нехитру думку « чи наважиться путін хоч недовго побути сумною нерухомою мішенню для ЗСУ) докину й свою пропозицію, як провести парад і водночас убезпечити їхнього ваашдя (його подальше існування насамперед відповідає нашим інтересам, а не їхнім), бо насправді проблема, що здається нерозв’язною, вирішується на подив просто.

Пропоную виставити на трибуну маавзалєя одразу двох путінів – по краях балкону. Це забезпечить одразу цілий ряд переваг:

1.    Надасть картині симетрії. Це, звісно, не зробить її привабливою, а все ж…

2.    Двох путіних важче вбити одним вибухом (не кажучи вже про постріл), більша імовірність, що хоч один доживе до завершення параду.

3.    Глубінний нарот переконається, що атєчество у надійних руках, вожді заготовлені у кількостях,  достатніх для задоволення всіх розумних потреб і значної частини нерозумних.

4.    Якщо один вошдь забуде текст чи втратить силу духу – другий одразу прийде на допомогу, бо темп на параді – це все.

5.    Вороги пересвідчаться, що вошдь вічноживий, немов аменба, на яку він так схожий, сподіватись на його слабке здоров’я – справа марна, а намагатись вбити – безглуздо.

6.    Більшість учасників параду, що звикли гризти вошдя очима – гарантовано наживуть косоокість, що в подальшому ускладнить їм прицілювання на фронті, а особливо обдарованим – взагалі допоможе «відкосити».

7.    На парад приїдуть аж два «президенти», тож кожному з них на знак подяки і в компенсацію за ганьбу можна виділити персонального путіна. І навіть загорнути з собою.

Останнє редагування Понеділок, 08 травня 2023 16:34
Go to top