Середа, 01 лютого 2023 14:10

Як виглядає справжня реформа ООН, або ще раз про два нулі. Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Платні поціновувачі Жопайдена – грантожери та їхні безплатні сракоголові послідовники вкотре намагаються зліпити зі свого господаря/кумира головного рятівника України (чомусь забуваючи подякувати за рішення не давати Україні бойові літаки, навіть з відстійника, де їх кілька тисяч іржавіє без діла). З поваги до їх невпинної праці розповім, як мала б виглядати реформа ООН, якби американи дійсно хоч трохи були  зацікавлені в існуванні «міжнародного права». Та сама, яку Жопайден устами (чи чимсь до них подібним) свого держсекретаря оголосив неможливою.

1.Верховний Суд США ухвалює рішення, що РФ (узкая підарасія) не є членом ООН, оскільки не проходила процедури вступу й устав ООН не підписаний її представником, вона не має легітимно обраної влади й міжнародно визнаних кордонів, а отже на неї не поширюються  зобов’язання по видачі Манхеттенської візи її представникам в ООН.

2. Держдеп відмовляє кацапам у візі, посилаючись на рішення Верховного Суду і на те, що вони навіть не бензі, а так – звичайне гівно…

3. В разі, якщо якісь інші громадяни московії, що легально перебувають на території США з дипломатичними паспортами, починають вдавати з себе делегацію рф в ООН – вони негайно видворяються з території США, а у випадку, якщо вони належать до штату посольства – розриваються дипломатичні стосунки, що має наслідком негайне видворення всієї місії.

І що? І все! ООН із загального посміховиська різнокольорових диктаторів перетворюється на міжнародну організацію миролюбних держав (нехай і не надто шановну) покликану забезпечувати мир в усьому світі й гасити збройні конфлікти (як це й записано в її Статуті).

Але цей простий план все ж має дві перепони – оті самі нулі. Перший – це міжнародне право, якого насправді не існує (поясню іншим разом), другий – сша, що вдають Першу державу світу, насправді залишаючись при цьому нулем, хоч і дуже роздутим.

Зважаючи на те. що Верховний Суд США складається всього з 9 суддів, рішення могло бути швидким, та ще й не дорогим на додачу, якби керівництво США було хоч трохи в цьому зацікавлене. Але ж доведеться покарати своїх вельможних злочинців, які допустили чорт зна кого до Радбезу без жодних на те підстав.  І постраждають шкурні інтереси США, оскільки рішення спростить Китаю шлях до захоплення Сибіру…

Але навіть найширші можливості не замінять найменшого бажання, про що я не втомлююсь вам нагадувати. І все б нічого, якби Україну не змушували повсякденно до кривавих жертв на вівтар фальшивого божка Міжнародного Права…

Детальніше в цій категорії: « Коли закінчиться війна? Літаки для ВПС. »
Go to top