Субота, 26 березня 2022 01:26

Звернення Президента України до очільників Німеччини, Франції, Італії, Нідерландів, Австрії, Угорщини. (Лише мрія, принаймні поки що…) Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Слабошановні дорогуваті непартнери!

З приємністю повідомляю вам, що доблесні Військово-Повітряні сили України щойно  вирішили проблему вашої  енергетичної залежності від московії. Наші герої, розбомбивши нафтопровід «Дружба»  і газогони «Ямал», «Північний потік -1» та « Північний потік -2», залізничні мости та колії РФ у західному напрямку, у максимально стислі терміни (півтори години) вирішили за вас задачу, яку ви не спромоглись розв’язати протягом восьми років.  Вирішили остаточно і назавжди. Ми усвідомлюємо, що для вас ваші прибутки значно важливіші за життя наших дітей, але ми маємо протилежний погляд на це питання. Мусимо передусім захистити від людожерів своїх дітей і жінок, навіть коштом ваших прибутків, бо остаточно з’ясували, що окрім нас це зробити нікому. Світовий Порядок і Міжнародне Право обістрались разом з вами задовго до першого пострілу, здійсненого варварами по наших містах. Втім, якщо ви вважаєте за потрібне й надалі вдавати, що вірите в їхнє існування – зверніться до Міжнародного Трибуналу ООН за роз’ясненням: що означає юридичний термін «посібник агресора». Дізнаєтесь про себе багато нового й цікавого. Щоправда, цікаве виявиться не новим, а нове – не цікавим.  

Таким чином, повне ембарго зі сторони Європи на кацапські товари від сьогодні можна вважати повністю запровадженим без будь-яких винятків та обмежень. Ембарго зі сторони  Азії буде запроваджено дещо пізніше – зі збільшенням бойового радіусу нашої авіації та ракетної техніки. Віднині будь-яке постачання будь-яких ресурсів з Сибіру до Європи можливе виключно з нашої згоди і за нашою ліцензією, з обов’язковою сплатою ліцензійних зборів на користь України,  і не раніше завершення активної фази бойових дій. І в черзі на отримання цих ресурсів ваші місця завжди будуть останніми – в ознаменування ваших заслуг у відгодівлі московського агресора і розв’язанні війни та геноциду щодо нашого народу. Але навіть це місце вам ще належить заслужити. Тож раджу починати просто зараз, поки жалібне скавчання не залишилось єдиним з доступних вам аргументів. Вітаю в новій реальності, якої ви так прагнули й задля створення якої тридцять років старанно й невпинно працювали.

Випереджаючи ваші брехливі звинувачення й тупі претензії нагадую, що всі збочені форми соціального колективізму, як то расизм, нацизм, фашизм, комунізм – теоретично розроблені і практично впроваджені саме вами і є головним внеском ваших народів у світову культуру та цивілізацію. Тож не поспішайте  приписувати нам свої здобутки – українському народу  вони не властиві.

Щиро дякую вам від імені української держави за те, що мудрий нарід (ТМ) врешті  втратив нав’язливе бажання вступити у гівно до ваших лав. Я б радо подякував вам ще за що небудь, просто через  свою незбагненну любов до  цього процесу, але з жалем  визнаю, що більше не маю за що.

Ваша чергова спроба вигідно продати нас людожерам повністю провалилась – вперше в історії. Втім, вашої заслуги в цьому нема. А з огляду на те, що у тридцять третьому році ви не вдавились, жеручи українське зерно, поки український  народ вмирав повільною й страшною голодною смертю, я далекий від думки, що вам колись стане соромно за скоєне.  А от сумно й  боляче вам таки стане, бо зусиллями нашого героїчного війська орда назавжди втратила можливість платити вам мільярдні хабарі за вашу щиру любов і оплачувати ваш високий рівень життя нашою кров’ю.

З неприхованою зневагою і найглибшою відразою,

Президент України.

Останнє редагування Субота, 26 березня 2022 01:26
Go to top