Субота, 16 жовтня 2021 08:21

ПЕС РУБЛИКА Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Шановні читачі! Саме за цей допис у пейсбуку я був забанений на 30 днів, а сам допис дбайливо вичищений з усіх груп, де я його розмістив. Це якнайкраще ілюструє його ОСОБЛИВУ ВАЖЛИВІСТЬ! Вочевидь пейсбучна підлота вважає особливо небезпечною й терористичною організацією щойно створену мародерами ПЕС РУБЛИКА. Бо про інші організації чи осіб у дописі не йдеться. Мені не залишили навіть можливості оскарження, посилаючись на перманентний курвантин, який чомусь не перешкоджає блокуванню. Втім, постійні користувачі пейсбуку вже добре знають, яку "свободу слова" насправді впроваджує світовий сіонізм. Прочитавши текст, Ви ще раз наочно переконаєтесь, що цукермани не мали жодних формальних підстав його блокувати, окрім власних неписаних інтересів і кривавих мародерських гривників.

 

Сьогодні вперше в житті порушую власне правило: ні за яких обставин не критикувати наших захисників. Хоча б тому, що сам на фронті не був... Навіть найогидніших з них - тих, хто вчинив реальні, а не видумані, насильницькі злочини вже на мирній землі, після повернення з "нуля", ба навіть тих, хто протягнув за своїми спинами до ради мародерів - пєтьманових, кролячих, скотинячих... Але морок наступає і не залишає вибору... Раніше достатньо було державного прапора чи тризуба на аватарці, щоб бути впевненим, що маєш справу з порядною людиною. Та останніми роками вони непомітно стали передусім атрибутами порососів і їхня присутність швидше напружує, ніж радує. Але мародеру мало. Сьогодні він закаляв собою червоно-чорний бойовий прапор ОУН, до якого має таке ж відношення, як до українського націоналізму. Що нам ще залишається? Левик? Ідея Нації? Це теж ненадовго... Неситий пєтьман не зупиниться, поки не забруднить собою все, що дороге українському серцю... І не обдурюйте себе, що це не важливо. Сварга - один з найважливіших символів наших предків, але після гітлера сприймається зовсім інакше... Людством керують символи, а великі гроші здатні змінювати їх значення на протилежні... Вчора, у світле свято Покрови Богородиці, у яке колись наші предки-козаки розходились на зимівлю і поминали тих, хто загинув влітку, кривавий мародер отримав "нагороду" від новоствореної ветеранської організації Pes_Rublyka. І я раптом зрозумів, що не бажаю розбиратись, справжні там ветерани, чи ні. БО КОЖЕН, ХТО ПІДТРИМУЄ МАРОДЕРА - САМ МАРОДЕР. І НЕМА ЗА ЦЕ ПРОЩЕННЯ НІ В ЦЬОМУ СВІТІ НІ В ТОМУ! і НЕМА ТАКИХ ЗАСЛУГ, ЯКІ ВИПРАВДАЛИ Б ЦЕ. Даруйте, але мовчати далі не можу. Кого образив цей допис - відписуйтесь і будьте здорові. Не можна глумитися над чужими святинями й водночас вимагати до себе толерантності!

Читайте, думайте, поширюйте! Неситому вже мало ваших грошей, вашого майна, вашої землі навіть! Він замахнувся на наші душі! Якщо ми промовчимо, у нас вкрадуть минуле, а разом з ним і майбутнє. У нащадків наші герої, їхній чин, їхні символи асоціюватимуться з брехнею, зрадою, мародерством!

Скріни додано внизу. Звичайно, світовий сіонізм не дочекається від мене розуміння, але мій голос - лише крапля в морі. Моїх читачів тисячі, а прочитати це мають мільйони. Тому ВПЕРШЕ В ЖИТТІ, У ЗВ'ЯЗКУ З НАДЗВИЧАЙНОЮ ВАЖЛИВІСТЮ ПОДІЇ, ПРОШУ ПРО ПОШИРЕННЯ ЦЬОГО ТЕКСТУ СКРІЗЬ, ДЕ ЦЕ МОЖЛИВО. ТІЛЬКИ ВСІ РАЗОМ МИ, УКРАЇНЦІ, ЩЕ МОЖЕМО ЗУПИНИТИ НАЙЗУХВАЛІШУ КРАДІЖКУ В НАШІЙ ІСТОРІЇ!

Останнє редагування Субота, 16 жовтня 2021 08:21
Go to top