Четвер, 19 липня 2018 12:19

Новини Задзеркалля 5. Ревю. Рекомендовані

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Такі нещасливі дні таки трапляються. І не п’ятниця, і не тринадцяте, а на тобі. Всівся читати новини – і понеслось…

Країни ЄС ввели персональні санкції проти будівельників кримського мосту. Покарано всіх шістьох.

МЗС виявив раптову здатність до тонкого тролінгу, вимагаючи від Вашингтона пояснень сказаного трампом путіну.  Джорж був здібною людиною, і можливо, якби воскрес, то зміг би пояснити промову трампа навіть самому трампу.  Але нового Вашингтона ми не дочекаємось, ще коли наш великий поет про щось таке інтуїтивно здогадувався… А нинішнім вашингтонам таке завдання явно не по зубах. Хоча саме по них щойно двічі отримав трамп – на виїзді і удома, як належить.

Всеп’янійший кумпрокурор почав заводити карні справи за обливання зеленкою. Цікаво, а що б він зробив з підарасом, що підносить президенту України лапті?

Секретар НАТО заявив, що збройні сили Грузії цілком відповідають натовським стандартам і можуть брати участь у операціях альянсу. Щодо можливості проведення НАТО операцій у Грузії – ані пари з вуст. Звісно, так користі більше – це ж у НАТО окуповано частину території, а не в Грузії. Нарешті альянс дочекався допомоги.

Ніхто з американських президентів не був щодо росії жорсткішим за мене! – вигукнув трамп. – Знаєте, який у мене язик шершавий?!

Україна домовляється з Грузією про поїздки по внутрішніх паспортах. Мета спецоперації – люстрація понтів з метою підвищення середнього інтелектуального рівня. Всіх, хто не опанує грузинську абетку – звільнить з лав за недостатній IQ сам шеф, неспроможний впоратися з українською. В кожному разі ситуація, коли інтелектуальним лідером і центром прийняття рішень у патрулі є собака, в європейській державі неприпустима.

Гройсман організовує черговий смугастий рейс – набіг диких херсонських кавунів на Київ. Загарбники прибудуть водами Дніпра, у відповідності з давніми традиціями.

Перед тим, як залити бетоном, розкопане на Поштовій городище удостоять звання Національного – про це повідомила особа, яка зараз вважає себе мером столиці.

Суд підтвердив право «Дарниці» випускати «Карвалол». Про права Карвалола не повідомляється.

В Ужгороді ліквідовано підпільний коньячний завод. Обласні поліція і прокуратура закрилися на тиждень для проведення слідчих дій.

Як не бути покусаним Супрун – поради  від собаки.

НАТО розгляне прискорення процедури вступу для України. От зараз памперси поміняє – і одразу ж розгляне…

Вальцман з лагідною посмішкою мазохіста заявив, що путін стискає сфінктор кільце навколо азовского моря. Про вжиття Україною заходів у відповідь не повідомляється.

Черговий прорив труби: судейка, що прийняв рішення про розгін Майдану, стане очільником Миколаївського управління ДБР. Подейкують, сам Кумпрокурор намагався зманити цінного кадра до себе, щоб очолив розслідування вбивств Небесної сотні. Зараз якраз розпочинаються слідчі дії по цій справі. Дуже оперативно… Слідством і надалі керує щось невиправно горбате… Труба виявився спритнішим, що поробиш…

Тарута оголосив, що Маріуполь надійно захищений. У місті одразу ж почалась паніка і стихійна евакуація.

У США затримано московську шпигунку. Вона залякувала американських високопосадовців, пропонуючи їм секс.

Новини падають і падають, боляче і гидко стукаючи по тім’ячку, наче дощ за вікном. За вікном дійсно періщить затяжний дощ, такий же доречний у липні, як наші новини…

Go to top